top of page

Įsigykite 2024/2025 m. kalendorių

2024-03-15

Kviečiame įsigyti unikalų 2024-2025 metų kalendorių

Kviečiame įsigyti VšĮ VITA ANTIQUA išleistą leidinį – 2024/2025 m. sieninį

kalendorių „Vilniečių kostiumo tūkstantmetis“. Jame, kaip ir ankstesniuose mūsų kalendoriuose, gausu gražių kostiumų – net 8 suaugusiųjų ir 2 vaikiškų rekonstruotų kostiumų vaizdai: III-V a. ir VII-IX a. Vilniaus apylinkių gyventojų, XIV a. vilniečių ir XVI a. vidurio LDK didžiųjų kunigaikščių kostiumų vaizdai su jų aprašais.


Mūsų kalendoriai išsiskiria formatu, kuriame telpa viso kostiumo vaizdas ir aiškus kalendoriaus datų išdėstymas. Kitose lapų pusėse ir vėl rasite kostiumų aprašus, jų detalių nuotraukas. Mūsų kalendoriai pasižymi ir estetika, ir informuotumu, juose vaizduojama protėvių apranga tarsi nutiesia tiltą tarp archeologijos mokslo ir jo sklaidos rekonstrukcijų pavidalu. Tai ne tik sieninis kalendorius, tai informacijos šaltinis tiems, kurie domisi baltų kostiumu ir siekia panašių tikslų: atkurti senovinę aprangą savo ar savo kolektyvo poreikiams.


Tikimės, kad naujas leidinys pradžiugins senovės baltų kultūros gerbėjus, juk kalendorius – nuostabi dovana bet kokia proga.


Dalį kurtų kostiumų finansavo Vilniaus miesto savivaldybė.


Kalendorių įsigyti galima mūsų galerijoje Vita Antiqua, kaina - 33 eurai (su siuntimu - 36 eurai). Perkantiems daugiau, nei vieną, pridėsime dovaną.


Kalendoriaus sudarytoja ir teksto autorė – Daiva Steponavičienė

Fotografas – Artūras Moisiejenko

Dizainerė – Alicija Širvinskienė („Aktin“)

bottom of page