top of page

Naujas 2024/2025 m. kalendorius jau pasiekė visuomenę!

2023-12-20

Jau išleistas ir visuomenei pristatytas naujas 2024-2025 metų kalendorius

Mielieji, džiaugiamės savo nauju kūriniu – 2024/2025 m. sieniniu kalendoriumi „Vilniečių kostiumo tūkstantmetis“ ir dėkojame visiems, atvykusiems į jo pristatymo renginį. Jame kūrybinio folkloro ansamblio „Dainaviai“ narių lūpomis skambėjo ir lietuvių liaudies dainos, kuriosi minimas Vilniaus vardas. Atvykusieji galėjo dar kartą gyvai pasigrožėti ir dviem rekonstruotais XIV a. Vilniaus miestiečių kostiumais, sukurtais jubiliejinių metų išvakarėse.


Kartu su kalendoriumi išleidome ir atvirlaiškių seriją su rekonstruotų vilnietiškų kostiumų vaizdais. Nuoširdžiai dėkojame mūsų nepailstančiam fotografui Artūrui Moisiejenko ir leidinio dizainerei Alicijai Širvinskienei iš UAB AKTIN. Taip pat esame dėkingi Vilniaus miesto savivaldybei už fotosesijos finansavimą.


Leidinių galite įsigyti tik pas mus, atvykę į istorinių rekonstrukcijų ir taikomojo meno galeriją VITA ANTIQUA Vilniuje, J. Basanavičiaus g. 16 arba užsisakę nuotoliu el. paštu vita@antiqua.lt. Kalendoriaus kaina 33€ (su siuntimu Lietuvoje - 36€).


Švęskime Vilniaus jubiliejų dar dvejus metus!

bottom of page