top of page

Slapukų politika

 Įvadas

 

Kontaktuose nurodytas fizinis asmuo vykdantis individualią veiklą (toliau "Mes"), kaip šios paslaugos/prekių teikėjas, esame atsakingi už šiame tinklapyje teikiamomis paslaugomis besinaudojančių vartotojų asmens duomenų rinkimą, apdorojimą ir naudojimą, taip kaip numatyta nacionaliniuose ir Europos Sąjungos teisės aktuose. Mes labai atsakingai žiūrime į asmens privatumą ir asmens duomenų apsaugą. Mes renkame, apdorojame ir naudojame Jūsų asmens duomenis laikydamiesi šios privatumo politikos ir galiojančių teisės aktų nuostatų. Šioje privatumo politikoje yra pateikta informacija, kokius asmens duomenis mes renkame, apdorojame ir naudojame.

 

Asmens duomenys

 

Asmens duomenimis laikoma individuali informacija apie asmenines ar faktines aplinkybes. Tai apima visą informaciją apie tapatybę, pvz., vardas, pavardė, el. pašto adresas ar gyvenamosios vietos adresas. Tuo tarpu, informacija, kurios negalima susieti su Jūsų tapatybe (pvz., Internetinės paslaugos naudotojų skaičius), nelaikoma asmenine informacija.

 

Mūsų internetinėmis paslaugomis galite naudotis neatskleisdami savo tapatybės ir nepateikdami asmens duomenų. Tačiau teikiant kai kurias paslaugas, Jūsų asmeniniai duomenys bus renkami. Mes renkame, kaupiame ir naudojame duomenis daugiausiai tam, kad būtų įmanoma naudotis šio tinklapio paslaugomis, pateikti informaciją pagal Jūsų užklausas.  

 

Asmeninės informacijos saugojimas ir tvarkymas

 

Informacija apie Jus bus saugoma specialiai techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis apsaugotuose serveriuose. Visi asmeniniai duomenys yra apsaugoti nuo praradimo, sunaikinimo, perėmimo, pakeitimo ar platinimo, užtikrinama, kad pašaliniai asmenys  neturi prieigos prie šių duomenų. Prieiga suteikiama tik keletui įgaliotų asmenų, kurie atsakingi už serverių techninę, komercinę ar redakcinę priežiūrą. Tačiau nepaisant nuolatinės kontrolės absoliuti apsauga nuo visų galimų pavojų nėra įmanoma. 

 

Mūsų tinklapių ir Jūsų įrašų mūsų tinklapiuose perdavimas internetu iš esmės nėra užšifruotas. Todėl negalima atmesti galimybės, kad trečiosios šalys gali peržiūrėti ir (arba) perimti perduodamus duomenis. Mes rekomenduojame atsižvelgti į šį aspektą sprendžiant kokius duomenis mums patekti internetu.

 

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

 

www.antiqua.lt svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, pavardę, adresą, telefono nr. bei el.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Pateikdami asmeninę informaciją Jūs kartu sutinkate ir leidžiate naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis pateikiant Jums informaciją, norint susisiekti su Jumis verslo reikalais ar vidinei statistikai tvarkyti.

 

Be to, mes nesuteikiame duomenų tretiesiems asmenims be aiškiai išreikšto Jūsų sutikimo, ypač reklamos tikslais. Jūsų asmens duomenų perdavimas vyksta tik tuomet, jei patys sutikote su duomenų perdavimu arba jei mes privalome tai daryti laikydamiesi teisės aktų,  administracinių ar teisminių sprendimų. Informacija gali būti teikiama teisėsaugos, reagavimo į ekstremalias situacijas ar intelektinės nuosavybės teisių apsaugos tikslais.

 

Mūsų tinklapio naudojimas

 

Informacija apie Jūsų kompiuterį

 

Kiekvieną kartą, kai naudojatės mūsų internetinėmis paslaugomis, nepriklausomai nuo registracijos, mes renkame šią informaciją apie Jūsų kompiuterį: kompiuterio IP adresą, naršyklės užklausą ir šios užklausos laiką. Be to, perduotų duomenų būklė ir kiekis įrašomi kaip šios užklausos dalis. Mes taip pat renkame informaciją apie naudojamos naršyklės rūšį ir versiją bei kompiuterio operacinę sistemą. Mes fiksuojame iš kokio tinklapio buvote nukreipti į mūsų internetinį tinklapį. Jūsų kompiuterio IP adresas saugomas tik tuo metu, kol naršote mūsų tinklapyje, o po to ištrinamas arba anonimizuojamas sutrumpinta forma. Likę duomenys saugomi ribotą laiką.

 

Mes naudojame šiuos duomenis, kad būtų užtikrintas internetinės paslaugos veikimas, taip pat, kad būtų aptiktos ir pašalintos klaidos, nustatytas internetinio pasiūlymo naudojimas ir atlikti pataisymai bei patobulinimai.

 

Slapukų naudojimas

 

Mūsų internetiniame tinklapyje - kaip ir daugelyje tinklalapių - naudojami slapukai. Slapukai yra maži tekstiniai failai, išsaugomi jūsų kompiuteryje su tam tikrais nustatymais ir duomenimis, skirtais keistis tarp mūsų tinklapio ir jūsų naršyklės. Slapuke paprastai yra informacija apie domeno, iš kurio buvo išsiųstas slapuko failas, pavadinimą, taip pat slapuko amžius ir raidinis skaitmeninis identifikatorius.

 

Slapukai leidžia mums atpažinti Jūsų kompiuterį ir iš karto atitinkamai paruošti nustatymus. Slapukai padeda mums tobulinti internetinę paslaugą ir pasiūlyti jums geresnę, labiau individualizuotą paslaugą.

 

Slapukai, kuriuos naudojame, yra vadinamieji sesijos slapukai, jie automatiškai ištrinami po naršymo sesijos pabaigos.

 

Dauguma naršyklių automatiškai priima slapukus. Tačiau Jūs galite išjungti slapukų saugojimą arba nustatyti, kad naršyklė praneštų Jums, kai siunčiami slapukai. Atkreipkite dėmesį, kad atsisakę išsaugoti slapukus, mūsų internetinėmis paslaugomis  galėsite naudotis ribotai arba išvis negalėsite.

 

Google Analytics
Mes naudojame „Google Analytics“ statistinei analizei. „Google Analytics“ yra „Google Inc.“ teikiama žiniatinklio analizės paslauga, 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94034, JAV („Google“). „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius slapukus, tekstinius failus, kurie išsaugomi Jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojatės tinklapiu. Slapuko sugeneruota informacija apie Jūsų naudojimąsi šiuo tinklapiu bus perduodama „Google“ serveriui JAV ir ten saugoma. Tačiau, jei šiame tinklapyje bus įjungtas IP anonimizavimas,  jūsų IP adresas bus sutrumpintas Europos Sąjungos valstybėse narėse ar kitose Europos ekonominės erdvės sutarties šalyse. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus siunčiamas į „Google“ serverį JAV ir ten sutrumpinamas. „Google“ šio tinklapio operatoriaus vardu  naudos šią informaciją, kad įvertintų  naudojimąsi šiuo tinklapiu, sudarytų ataskaitas apie  veiklą tinklapyje ir  tinklapio operatoriui teiktų kitas paslaugas, susijusias su tinklapio ir interneto naudojimu. IP adresas, kuris iš Jūsų naršyklės bus perduotas „Google Analytics“, nebus susietas su kitais „Google“ duomenimis. Galite užkirsti kelią slapukų saugojimui pasirinkę atitinkamus naršyklės programinės įrangos nustatymus; tačiau atkreipkite dėmesį, kad tuo atveju galbūt negalėsite naudotis visomis šio tinklapio funkcijomis. Jūs taip pat galite užkirsti kelią „Google“ rinkti slapukų sugeneruotus duomenis apie Jūsų naudojimąsi tinklapiu (įskaitant Jūsų IP adresą) ir šių duomenų apdorojimui, atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį: tools.google.com/dlpage/gaoptout.
Daugiau informacijos galite rasti tools.google.com/dlpage/gaoptout arba www.google.com/intl/de/analytics/privacyoverview.html (bendra informacija apie „Google Analytics“ ir duomenų apsaugą). Atkreipiame dėmesį į tai, kad mūsų tinklapyje „Google Analytics“ pateikiamas kodas "anonymizeIp ();" buvo išplėstas, kad anonimizuotų IP adresus, ištrinant paskutinį oktetą.
 

 

Google AdWords

 

Mes naudojame „Google AdWords“ internetinės reklamos programą ir konversijų stebėjimą kaip „Google AdWords" dalį. „Google Conversion Tracking" yra „Google Inc." teikiama analizės paslauga (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV, "Google"). Slapukas bus nustatytas, jei į mūsų tinklapį pateksite per „Google" skelbimą. Šie slapukai nustos galioti po 30 dienų, jie nėra naudojami asmeniniam identifikavimui. Jei apsilankote tam tikrose mūsų tinklapio dalyse, o slapuko galiojimo laikas dar nesibaigęs, „Google“ ir mes galime atpažinti, kad spustelėjote skelbimą ir buvote nukreipti į mūsų tinklapį. Kiekvienas „AdWords“ užsakovas gauna atskirą slapuką, t. y. slapukų negalima atsekti per „AdWords“ užsakovų tinklapius. Iš konversijos slapukų gauta informacija naudojama generuoti konversijų statistiką „AdWords“ reklamos užsakovams, kurie pasirinko konversijų stebėjimą.  Reklamos užsakovai sužino bendrą vartotojų, kurie spustelėjo jų skelbimą ir buvo nukreipti į konversijų stebėjimo puslapį, skaičių. Tačiau jie negauna jokios informacijos, leidžiančios asmeniškai identifikuoti vartotojus. Todėl negalima susieti asmens duomenų su vartotojo duomenimis. Jei norite išjungti konversijų stebėjimo slapukus, galite atitinkamai nustatyti savo naršyklę, kad ji blokuotų slapukus iš domeno: „googleadservices.com".
 

 

SSL arba TLS šifravimas

 

Šioje svetainėje saugumo sumetimais ir siekiant apsaugoti konfidencialaus turinio, pvz., Užsakymų ar užklausų, kuriuos siunčiate mums kaip svetainės operatoriui, SSL arba. TLS šifravimas. Šifruotas ryšys nurodomas naršyklės adreso juostoje, pakeičiančia iš „http: //“ į „https: //“ ir užrakto piktogramą naršyklės juostoje. Jei įjungtas SSL arba TLS šifravimas, trečiosios šalys negali nuskaityti mums pateiktų duomenų.

 

 

 

Socialinės žiniasklaidos kanalai

 

Mūsų internetiniame tinklapyje yra nuorodų į socialinius tinklus „Facebook“, 
„Google+“, „Instagram“ ir „Pinterest“, „YouTube" vaizdo įrašų portalą ir „Twitter" trumpųjų pranešimų paslaugą. Nuorodas galite atpažinti iš atitinkamos paslaugos teikėjo logotipo.

 

 

 

„YouTube“ naudojimas

 

Mūsų tinklalapyje naudojami „YouTube“ įskiepiai, kuriuos administruoja „Google“. Tinklapio operatorius yra „YouTube“, LLC, 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, JAV. Jei apsilankote viename iš mūsų puslapių su „YouTube“ įskiepiu, sukuriamas ryšys su „YouTube“ serveriais. „YouTube“ serveriui pranešama, kuriame iš mūsų puslapių apsilankėte.

 

Jei esate prisijungę prie „YouTube“ paskyros, leidžiate „YouTube“ tiesiogiai susieti savo naršymo įpročius su savo asmeniniu profiliu. Tam galite užkirsti kelią atsijungę nuo „YouTube“ paskyros ir ištrynę „YouTube“ slapukus.

 

Daugiau informacijos, kaip tvarkyti naudotojo duomenis, žr. „YouTube“ privatumo politiką šiuo adresu: www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

 

 

 

„Google +“

 

Šioje svetainėje naudojama API „Google +“ teikimo paslauga. Teikėjas yra „Google Inc.“, 1600 amfiteatras „Parkway“, „Mountain View“, CA 94043, JAV.

 

Norint naudoti „Google +“ funkcijas, vartotojas turi duoti sutikimą, kad paslaugos vykdytojas galėtų peržiūrėti : vardą, pavardę, el. pašto adresą ir susieti su kliento paskyra. Šią informaciją „Google“ paprastai perduoda ir saugo JAV serveriuose. Šio puslapio teikėjas neturi įtakos šiam duomenų perdavimui.

 

„Google +“ naudojimas leidžia klientams greitai ir patogiai prisijungti prie savo Google paskyros, tai paspartindamas pirkimo procesą.

 

Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkyti naudotojo duomenis, rasite „Google“ privatumo politikoje: www.google.com/intl/lt/policies/privacy/.

 

 

 

„Google“ žiniatinklio šriftai

 

Šioje svetainėje naudojami vadinamieji „Google“ šriftai, skirti vienodam šriftų vaizdavimui. Kai iškviesite puslapį, jūsų naršyklė įkelia reikiamus žiniatinklio šriftus į naršyklės talpyklą, kad teisingai būtų rodomi tekstai ir šriftai.

 

Norėdami tai padaryti, naršyklė, kurią naudojate, turi prisijungti prie „Google“ serverių. Todėl „Google“ sužino, kad mūsų svetainė buvo pasiekta per jūsų IP adresą. Naudojant „Google“ žiniatinklio šriftus siekiama nuosekliai ir patraukliai pristatyti mūsų internetines paslaugas. Tai yra teisėtas interesas, kaip apibrėžta 6 straipsnio 1 dalyje. f DSGVO.

 

Jei jūsų naršyklė nepalaiko interneto šriftų, jūsų kompiuteris naudoja numatytąjį šriftą.

 

Daugiau informacijos apie „Google“ interneto šriftus rasite developers.google.com/fonts/faq ir „Google“ privatumo politikoje: www.google.com/policies/privacy/.

 

„Google“ žemėlapiai

 

Šioje svetainėje naudojama API „Google“ žemėlapių teikimo paslauga. Teikėjas yra „Google Inc.“, 1600 amfiteatras „Parkway“, „Mountain View“, CA 94043, JAV.

 

Norint naudoti „Google“ žemėlapių funkcijas, būtina išsaugoti jūsų IP adresą. Šią informaciją „Google“ paprastai perduoda ir saugo JAV serveriuose. Šio puslapio teikėjas neturi įtakos šiam duomenų perdavimui.

 

„Google“ žemėlapių naudojimas yra patrauklus mūsų internetinės svetainės pristatymui ir palengvina mūsų radimą svetainėje nurodytose vietose. Tai yra teisėtas interesas, kaip apibrėžta 6 straipsnio 1 dalyje. f DSGVO.

 

Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkyti naudotojo duomenis, rasite „Google“ privatumo politikoje: www.google.com/intl/lt/policies/privacy/.

 

Nuorodos į kitus tinklapius

 

Mūsų internetiniame tinklapyje yra nuorodų į kitus tinklapius. Šios nuorodos paprastai yra atitinkamai pažymėtos. Mes neturime jokios įtakos tų tinklapių turiniui ir kokiu mastu jie  atitinka galiojantiems duomenų apsaugos teisės aktams. Todėl rekomenduojame pasidomėti tų tinklapių vykdoma privatumo politika. 

 

Duomenų subjektų teisės

 

Jūs turite teisę gauti informaciją apie mūsų turimus duomenis apie Jus, taip pat, jei reikia, galite reikalauti ištaisyti, blokuoti arba ištrinti šiuos duomenis. Kontaktinis asmuo yra mūsų duomenų apsaugos pareigūnas.

 

Jūsų sutikimas dėl asmenių duomenų tvarkymo gali būti atšauktas bet kuriuo metu ateityje.

 

 Kontaktinis asmuo yra mūsų duomenų apsaugos pareigūnas.

 

 


VšĮ Vita Antiqua

 

J. Basanavičiaus g. 16, Vilnius,

 

Lietuva

bottom of page